HP VICTUS 15-fa2003nc, Core 5 - 210H (8C), 15.6 FHD AG IPS 144Hz 300 nits, 24GB DDR5 , SSD 1TB, RTX 5060 8GB, Win11
Kód: HP-C2FD7EAPodrobný popis
HP Victus 15-fa2003nc
* 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 210H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, E-core 1,6/3,6 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 2× 12GB DDR5-5200 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 39,6cm (15,6") FHD (1920x1080) antireflexní IPS, 144Hz, 300 nitů, 62,5% sRGB
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2x reproduktor, HP Audio Boost; integrované mikrofony
Webkamera: 720p HP Wide Vision HD
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: 10/100/1000 GbE LAN
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Realtek Wi-Fi 6 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2x USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (1x HP Sleep and Charge)
* 1x USB-C® s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Ostatní:
* 1x AC Smart Pin
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný port pro sluchátka/mikrofon
* 1x RJ-45
Baterie: 4článková li-ion polymerová HP, 70Wh
Napájení: 200W adaptér
Správa zabezpečení: podpora firmwarového modulu TPM (Trusted Platform Module)
Barva: Performance blue
Rozměry: 357,9×255×23,5mm
Hmotnost: 2,29kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.59 kg |
| EAN: | 199485326610 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 nits, 300 cd/m2=nits |
| Displej - velikost: | 15,6" |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Modrá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Hmotnosť: | 3.59 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | C2FD7EA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | 15-fa2003nc |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | 5-210H |
| Šířka: | 357,9 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška: | 255 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | HP |
| Batéria - kapacita: | 70 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 23,5 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.6 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Modelový rad: | HP Victus |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Operačná pamäť: | 24 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 24GB (2x 12GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 55.5x30.8x7.6 |
| Šírka jedn. balenie: | 55.5 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 200 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 30.8 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
