ASUS ROG Strix G16/G614PW-RV035/R9-8940HX/16"/WUXGA/16GB/1TB/RTX 5080/bez OS/Gray/2R
Kód: 185-G614PW-RV035Podrobný popis
ASUS ROG Strix G16 (2025) G614
*světelná lišta Aura Sync
*ROG Intelligent Cooling
*MUX Switch + NVIDIA® Advanced Optimus
*technologie Overstroke
Operační systém: ne
Procesor: AMD Ryzen 9 8940HX (16 jader, 32 vláken, 2,4/5,3 GHz, 64 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5200 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) antireflexní IPS, 100% sRGB, 300 nitů, 165Hz, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080, 16GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor se Smart Amplifier, Dolby Atmos; mikrofon, AI pro potlačení hluku
Webkamera: 1080p FHD
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 10/100/1000Mb/s
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
*1x USB 4 typu C s podporou DisplayPort™/power delivery/G-SYNC (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
*1x USB 4 typu C s podporou DisplayPort™/G-SYNC (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
*2x USB 3.2 Gen 2 typu A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty:
*1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
*1x HDMI 2.1 FRL
*1x RJ45 LAN
*1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 6mm 330W AC
Zabezpečení: ochrana hesla správce systému BIOS a hesla uživatele, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Barva: Eclipse Gray
Rozměry: 354x264x22,6-34,4mm
Hmotnost: cca 2,55kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.86 kg |
| EAN: | 4711636506762 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Baterie - kapacita: | 90 Wh |
| Baterie - počet článků: | 4 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Dotyk aktivní pero: | Ne v balení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka: | 22,6-34,4 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 10.6 |
| Hmotnosť: | 4.86 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | G614PW-RV035 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,3 GHz |
| Model: | G614PW-RV035 |
| Modelová rada: | ASUS ROG Strix G16, NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Napájecí konektor: | 6.0 mm |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - max. velikost: | 64 GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 5200 MHz |
| Paměť RAM: | 16 GB |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R9-8940HX |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 43x33.7x10.6 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Šířka: | 354 mm |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilní |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | 0 počet, Ne |
| Velikost paměti VGA: | 16 GB |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Výška: | 264 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,4 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 9 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Výkon zdroja: | 330 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
