Meta Quest Compact Carrying Case for Quest 3/3S
Kód: 1777085Podrobný popis
Meta Quest 3/3S pouzdro
Cestujte nalehko se svým Quest 3/3S a příslušenstvím díky tomuto kompaktnímu pouzdru, které nabízí stejnou organizaci a ochranu jako náš model v plné velikosti.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozměry | 263mm x 223mm x 115mm |
| Váha | 456g |
| Materiál | Recyklovaná plsť, TPU, ABS polykarbonát, polyester, spandex, mikrovlákno |
| Typ uzávěru | Zip |
| barva | Světle šedá (exteriér), břidlicově černá (interiér) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné konzoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 815820025191 |
| Délka: | 39.7 cm |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| Šířka: | 30.6 cm |
| Typ: | VR Headsety |
| Výška: | 15.6 cm |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
