VERBATIM HDD 2TB Fingerprint Secure Portable Hard Drive, Black GDPR
Kód: 714087Podrobný popis
Pevný disk Verbatim zabezpečený odtlačkom prsta
Funkcie
- Pevný disk Fingerprint Secure poskytuje prvotriedne 256-bitové hardvérové šifrovanie AES (Advanced Encryption Standard) a integrovaný systém rozpoznávania odtlačkov prstov, ktorý umožňuje ukladať a prenášať dôverné údaje a zároveň ich chrániť pred stratou alebo hackerským útokom.
- USB 3.1 GEN 1
- Kábel USB-CTM na USB-A (obsahuje adaptér USB-CTM).
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Kapacita | 2 TB |
| Farba | Čierna |
| Rozmery (D x Š x V) | 126 x 81 x 16.5 mm |
| Funkcia | Rozpoznávanie odtlačkov prstov 256-bitové hardvérové šifrovanie AES |
| Systémové požiadavky | USB 3.1 GEN 1 (kompatibilný aj s USB 2.0*) Windows 10, 8, 7 Mac OS X 10.4 alebo vyššia *pre optimálny výkon musí byť disk pripojený k USB 3.1 GEN 1 hostiteľský radič) |
| Obsah balenia | 2.5" pevný disk zabezpečený odtlačkom prsta Softvér Nero Backup** Stručná úvodná príručka Kábel USB-CTM na USB-A Adaptér USB-CTM |
| Záruka | 2 roky |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.244 kg |
| EAN: | 023942536512 |
| Délka: | 15 cm |
| Hmotnosť: | 0.244 kg |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Použití disku: | Externí disky |
| Rozhraní: | USB 3.1 Type C |
| Šířka: | 11.5 cm |
| Typ disku: | HDD externí |
| Výška: | 3.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
