ADATA Externí BOX EX500 2,5" USB 3.0 (7 mm/ 9.5mm HDD/SSD)
Kód: 204A00000101Podrobný popis
Adata EX500 externí box pro 2,5" SATA disk
Model: Adata EX500 externí box
Vhodné velikosti disků: 2,5" HDD a SSD, 7mm, 9,5mm SSD
Rozhraní: SATA 3.0, USB 3.1
Rozměry [V x D x Š]: 125 x 90 x 17 mm
Hmotnost: 69 g
Záruka: 12 měsíců
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé boxy pre disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 4712366969636 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Kód výrobcu: | AEX500U3-CRD |
| Provedení disku: | Externí |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M2.SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.5x12.1x3.2 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
