LENOVO Charging GaN Dock
Kód: LNZG0AE0065EUPodrobný popis
Produkt: Lenovo Charging GaN Dock
Part Number: G0AE0065EU
| Connection Type | Wired |
| Color | Black |
| Conectivity | 1 x USB-A 10 Gbps,1 x USB-C 10 Gbps,1 x USB-C PD 3.0 Upstream to NB(Max.60W) |
| AC Plug | AC Power Cord |
| Input Power | 100~240V & 1.6A |
| rozmery(HxLxD) | 33,5 mm -80 mm - 80 mm |
| Charging Port | USB-C |
| Warranty | 3 Year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dokovacie stanice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 195892122395 |
| Hloubka jedn. balení: | 6.3 |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Kód výrobcu: | G0AE0065EU |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.9x19.6x6.3 |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
