TRX Baterie Enestar R8D7N pro Dell 451-BCQZ Latitude 5400 5410 5411 5500 Precision 3540 - Li-Ion 11,4V 3684mAh/neorig.
Kód: TRX-ES-1V1XFPodrobný popis
TRX Enestar R8D7N 3684 mAh
Kompatibilní baterie pro vybrané notebooky Dell.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 3684 mAh (42 Wh)
Napětí: 11,4 V
Rozměry: 186 × 106 × 7 mm
Hmotnost: 200 g
Technologie baterie: Li-Iontová
Nahrazuje baterie: R8D7N, XV8CJ, 1V1XF, 27W58, 451-BCIR, 451-BCKC, 49HG8, 7VTMN
Pro notebooky:
Latitude 5400
Latitude 5401
Latitude 5410
Latitude 5411
Latitude 5500
Latitude 5501
Latitude 5510
Latitude 5511
Precision 3540
Precision 3541
Precision 3550
Precision 3551
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.241 kg |
| EAN: | 5904376899181 |
| Druh příslušenství: | baterie |
| Formát baterie: | pro notebook |
| Hmotnosť: | 0,2 kg, 0.24100 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 3684 mAh, 42 Wh |
| Napětí baterie/článku: | 11,4 V |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
