TB Touch Cable 3,5mm Mini Jack -2x RCA M/M 2,5m
Kód: V70656Podrobný popis
TB Touch Cable 3,5mm Mini Jack -2x RCA M/M 2,5m
Praktický audio kabel propojující zařízení pomocí konektoru stereo jack 3,5 mm a dvou konektorů CINCH M/M. Kabel je prodloužený na 2,5 metru, pohodlněji s ním tedy propojíte i vzdálenější přístroje. Rozkládá stereofonní signál na dva samostatné kanály. Vhodný pro propojení TV k mobilním zařízením.
Délka: 2,5 m
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 5901500509039 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 2,1 - 2,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.3 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Jack 3,5 mm: | 1 M |
| Kód výrobcu: | AKTBXAJ2RCA250B |
| Přesná délka: | 2,5 m |
| RCA: | 2 M |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.4x13.8x2.3 |
| Typ: | Vícekonektorové kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
