HP 934 Black Ink Cartridge, C2P19AE (400 pages)
Kód: 34313270Podrobný popis
Výtěžnost (černobíle): 400 stran, objem 10ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 888182034583 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 10 ml |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | C2P19AE |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.4x10.9x2.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 400 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
