Canon CARTRIDGE PFI-5100 MBK matně černá cartridge pro ImagePROGRAF PRO-310
Kód: 35120676Podrobný popis
Canon PFI-5100MBK matná černá
Cartridge pro tiskárnu Canon imagePROGRAF PRO-310, 14,4ml
Specifikace:
Značka tiskárny: Canon
Barva: Černá
Balení: Jednobarevná náplň
Řada tiskárny: ImagePROGRAF
Model tiskárny: PRO-310
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4549292242485 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Celkový objem náplně: | 14,4 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6951C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.9x10.2x3.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
