SanDisk MIcroSDXC karta 64GB High Endurance (R:100/W:40 MB/s, Class 10, U3 V30) + adaptér
Kód: 493226Podrobný popis
Karta SanDisk High Endurance microSD
Karta SanDisk High Endurance microSD, určená pro záznam až 20 000 hodin, vám poskytne klid v duši, že vaše autokamera nebo domácí dohledový či bezpečnostní systém zachytí kritické okamžiky, když k nim dojde, bez starostí se záznamem nebo přepisováním. Je také odolná a připravená nahrávat v extrémním horku nebo mrazu a je odolná proti nárazu, vodě a rentgenovému záření. Má rychlostní třídy Class 10, U3 a V304, takže je dostatečně rychlá pro záznam videí v rozlišení Full HD nebo 4K. Kapacita až 256 GB vám umožní zaznamenávat a ukládat více videí a rychlost čtení až 100 MB/s umožňuje tyto záznamy rychle přenášet.
Kapacita: 64 GB
Kompatibilita: microSDXC
Rozměry: 1.02mm x 14.99mm x 10.92mm
Rychlost sekvenčního čtení: až 100 MB/s
Rychlost sekvenčního zápisu: až 40 MB/s
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | 64GB micro SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659173081 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 0.5 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 64GB |
| Kód výrobcu: | SDSQQNR-064G-GN6IA |
| Modelová rada: | SanDisk High Endurance |
| Přesná rychlost čtení: | 100 MB/s |
| Přesná rychlost zápisu: | 40 MB/s |
| Rozhraní: | Není USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.1x15.2x0.5 |
| Rychlost čtení: | 51 - 100 MB/s MB/s |
| Rychlost zápisu: | 31 - 50 MB/s MB/s |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ paměťové karty: | micro SDXC |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
