Triton 19" Rack, 15U/595mm, perfor. dvere
Kód: 50271111522Podrobný popis
RBA-15-LS6-CAX-A1
19' rozvaděč jednodílný 15U/600mm dv. síto 80%-6mm RAL7035
Dodatočné parametre
| Kategória: | 19" rack nástenný |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 8595105128909 |
| Hloubka jedn. balení: | 78 |
| Hloubka rozvaděče: | 595 mm |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| Kód výrobcu: | RBA-15-LS6-CAX-A1 |
| Provedení 19" rozvaděče: | Nástěnné |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 64x64x78 |
| Šířka rozvaděče: | 600 mm |
| Výška Racku: | 15U |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
