VERBATIM Flash Disk 16GB Metal Executive, USB 3.0, zlatá, kovová
Kód: 711854Podrobný popis
Verbatim Store n Go Metal ExecutiveMiniaturní flashdisk o kapacitě 16 GB nabízí elegantní kovové tělo, díky kterému je navíc odolný vůči prachu a vodě. Rychlé datové přenosy jsou možné díky technologii USB 3.0.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 16 GB
Rozhraní: USB 3.0
Barva: zlatá
Rozměry: 29 x 15 x 5,5 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 16GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| EAN: | 023942991045 |
| Barva: | Zlatá |
| Hmotnost: | 3,6 g |
| Hmotnosť: | 0.01300 kg |
| Materiál: | kov |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Rozměry: | 29 × 15 × 5,5 mm |
| Rychlost čtení: | 80 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 25 MB/s |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| Velikost paměti: | 16 GB |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
