SanDisk Extreme/micro SDXC/128GB/UHS-I U3 / Class 10/+ Adaptér
Kód: 2040500521Podrobný popis
Model: SanDisk Extreme
Provedení: Paměťová karta
Kapacita: 128 GB
Rozhraní: microSDHC, microSDXC
Rychlost čtení: 190 MB/s
Rychlost zápisu: 90 MB/s
Rozměry: 14,99 x 1,02 x 10,92 mm (ŠxVxH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 128GB micro SDXC |
|---|---|
| Záruka: | 360 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659189488 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ano |
| Barva: | Neuvedeno, Nevztahuje se |
| Hloubka jedn. balení: | 0.7 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 128GB |
| Kód výrobcu: | SDSQXAA-128G-GN6AA |
| Přesná rychlost čtení: | 190 MB/s |
| Přesná rychlost zápisu: | 90 MB/s |
| Rozhraní: | Není USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.1x15.2x0.7 |
| Rychlost čtení: | 151 - 200 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 51 - 100 MB/s |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ konektoru: | Není |
| Typ paměťové karty: | micro SDXC |
| Záruka: | 360 |
| Značka + modelová řada: | SanDisk Extreme |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
