TP-Link UH720 Rozbočovač se 7 porty USB 3.0, s 2 porty pro nabíjení (2.4A max)
Kód: 438110Podrobný popis
TP-Link UH720USB rozbočovač TP-LINK UH720 je ideální volbou pro ty, kteří potřebují rozšířit počet USB portů počítače pro přenos nejrůznějších dat. Pokud totiž chcete zároveň připojit přes USB externí disk, počítačovou myš, klávesnici, tiskárnu nebo externí vypalovačku, počet portů vám pravděpodobně nebude stačit. USB rozbočovač TP-Link UH720 nabízí sedm USB 3.0 portů, které jsou až 10× rychlejší než USB 2.0. Přenosová rychlost dat dosahuje až 5 Gbit/s. Dále pak nabízí dva nabíjecí porty USB, které jsou nezávislé na tom zda je HUB připojen k PC.
Součástí balení je napájecí adaptér 12 V (4 A) a USB 3.0 kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 7× USB 3.0, 2× napájecí USB port
Rozhraní: micro USB-B + kabel USB 3.0
Přenosová rychlost: až 5 Gb/s
Napájení: 12 V / 4 A adaptér
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB huby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.642 kg |
| EAN: | 6935364010041 |
| Barva: | Černá |
| Bez nutnosti přídavného napájení: | Ano |
| Externí: | Ano |
| Hmotnosť: | 0.64200 kg |
| Interní: | Ne |
| Rozhraní & Připojení: | USB-A (USB 3.0) |
| Rozměry: | 165 × 65,5 × 17,5 mm |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.0 (počet): | 7 |
| Záruka: | 2 roky, 26 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 26 měsíce |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
