TRUST napájecí adaptér MAXO pro notebooky 100W USB-C vč. kabelu
Kód: 229099025Podrobný popis
Trust Maxo 100W USB-C nabíječka
* kompaktní 100W USB-C nabíječka s přiloženým 2m USB-C kabelem
* 75% z recyklovaných materiálů
Technické parametry
Počet portů USB: 1
Typ napájecí zástrčky: EU
Příkon: 100-240V AC 50/60 1,5A MAX
Celkový maximální výstupní výkon: 100W
Maximální výstupní proud: 5A
Výstupní napětí: 5, 9, 12, 20V
Rozhraní: USB-C
Délka kabelu: 2m
Barva: černá
Rozměry: 105x29x70mm
Hmotnost: 232g
Obsah balení:
* USB-C nabíječka
* 2m USB-C/USB-C kabel
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.trust.com/en/product/24818-maxo-100w-usb-c-charger
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 8713439248180 |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 4.2 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Kód výrobcu: | 24818 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13x15.8x4.2 |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 100 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
