HP 49A Black LJ Toner Cart, Q5949A (2,500 pages)
Kód: 34323207Podrobný popis
kapacita pro cca 2500 stran A4kompatibilní s lj1160 a 1320 serie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| EAN: | 829160319551 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 17.2 |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| Kód výrobcu: | Q5949A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 38.9x12.1x17.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 2500 počet stran, 2001 - 3000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
