LEXMARK toner CS720, CS725, CX725 Yellow Standard Yield Return Programme Toner Cartridge
Kód: 2521770Podrobný popis
Trvale vynikající kvalita tisku. Dlouhodobá spolehlivost systému. Minimální dopad na životní prostředí. Inovativní systém tisku bez otřesů.
- Popis výrobku: Lexmark - žlutá - originální - kazeta s barvivem - LRP
- Kompatibilní s: Lexmark CS720de, CS720dte, CS725de, CS725dte, CX725de, CX725dhe, CX725dthe
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre Lexmark |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.363 kg |
| EAN: | 734646614375 |
| Délka: | 19 cm |
| Hmotnosť: | 0.363 kg |
| Šířka: | 12 cm |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Výška: | 10 cm |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
