HP 212A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge (4,500 pages)
Kód: 556707Podrobný popis
HP 212A LaserJet žlutá tonerová kazeta, W2122A.
Značka: HP
Barva: žlutá (yellow)
Výtěžnost: 4500 stran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.26 kg |
| EAN: | 194441428872 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 16.3 |
| Hmotnosť: | 1.26 kg |
| Kód výrobcu: | W2122A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 39.4x14.7x16.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 4500 počet stran, 3001 - 5000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
