PremiumCord Kabel USB2.0 A-B 1m (A-M/B-M)
Kód: 296010320973Podrobný popis
* kabel USB A-B přípojný
* délka 1m
* certifikováno pro USB2.0(1.5/12/480MBps)
* pro připojení zařízení (tiskárna, skener...)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarňové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592220001711 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| Délka: | 1 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.6 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | ku2ab1 |
| Přesná délka: | 1 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.7x13.6x1.6 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type A: | 1 M |
| USB Type B: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
