NOCTUA Teplovodivá pasta NT-H1, 10g
Kód: 511503Podrobný popis
Noctua NT-H1 10g
NT-H1 je uznávaná hybridní teplovodivá pasta, která získala více než 150 ocenění a doporučení od mezinárodních hardwarových webů a časopisů. Díky svému vynikajícímu výkonu, výjimečné snadnosti použití a vynikající dlouhodobé stabilitě se stal zavedeným favoritem mezi overclockery a nadšenými uživateli po celém světě. Ať už jde o vzduchové nebo vodní chlazení, aplikace pro CPU nebo GPU, přetaktování nebo tiché systémy: NT-H1 je osvědčená prémiová pasta, která zaručeně přinese skvělé výsledky.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Objem | 1,4 ml |
| Hustota | 2,49 g/cm3 |
| Váha | 10 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplovodivé pasty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| EAN: | 9010018200713 |
| Délka: | 16 cm |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Typ příslušenství: | Termální pasty |
| Výška: | 3.2 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
