DICOTA Eco Multi SELECT 14-15.6 Black
Kód: 545159Podrobný popis
Taška s kapsou dokonale chrání váš notebook díky polstrované části s rámem z kovového drátu. Váš notebook je optimálně chráněn pěnovým polstrováním (HDF). Taška nabízí i prostor pro dokumenty. Do přední kapsy si můžete ukládat mobilní příslušenství, takže všechny důležité věci máte vždy po ruce. Ramenní popruh je odnímatelný a délkově nastavitelný. Vzhledem k polstrované rukojeti se taška dobře drží a lze ji upevnit k vozíku pomocí popruhu.
Technické parametry:
Barva: černá
Maximální rozměry zařízení: 385 x 265 x 35 mm
Rozměry: 420 x 300 x 100 mm
Hmotnost: 1 kg
Více informací na webu výrobce: https://www.dicota.com/en/catalog/product/view/id/1259/s/eco-multi-select-14-15-6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 7640158668177 |
| Barva brašny: | Černá |
| Brašna pro 10" ntb: | Ne |
| Brašna pro 11" ntb: | Ne |
| Brašna pro 12" ntb: | Ne |
| Brašna pro 13" ntb: | Ne |
| Brašna pro 14" ntb: | Ano |
| Brašna pro 15" ntb: | Ano |
| Brašna pro 16" ntb: | Ne |
| Brašna pro 17" ntb: | Ne |
| Brašna pro 18" ntb: | Ne |
| Brašna pro 7" ntb: | Ne |
| Brašna pro 9" ntb: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 32 |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| Kód výrobcu: | D31638 |
| Materiál brašny: | Recyklované PET |
| Max. rozměr brašny: | 15,6 " |
| Min. rozměr brašny: | 14 " |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 43x7x32 |
| Typ brašny: | Brašna přes rameno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
