Acer Iconia Tab/A16-11MN-A7WH/16"/WUXGA/6GB/128GB/An15/Vapor Silver
Kód: 1870492TABIP10A7WHPodrobný popis
Acer Iconia A16 (A16-11MN-A7WH)
* vyklápěcí stojan
Operační systém: Android™ 15
Procesor: ALLWINNER A733 (Octa-core Arm® Cortex-2*A76 + 6*A55, až 2,2 GHz)
Paměť: 6GB LPDDR5 na desce
Pevný disk: UFS 128GB
Rozšiřitelná paměť: microSD karta (až 1TB, exFAT)
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: dotykový 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS, 350 nitů, 72% NTSC
Grafická karta: integrovaná
Audio: 4x reproduktor; 1x mikrofon
Fotoaparát: přední 5MP/zadní 8MP
Senzory:
* akcelerometr (G)
* okolní světlo (ALS)
Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN (WIFI 6 802.11ax 1x1 + BT 5.4)
Baterie: 20Wh, 8000mAh, 2článková Li-Ion
Napájení: ne (doporučené 9V/2,22A 20W PD)
Porty:
* 1x USB-C®: USB 2.0
* 1x slot na microSD kartu
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Barva: stříbrná (Vapor Silver)
Materiál: hliník
Rozměry: 369,5x240,2x8,9mm
Hmotnost: cca 980g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 1.53 kg |
| EAN: | 4711121846021 |
| Akcelerometr: | Ano G-Sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Barva - přesná: | Vapor Silver |
| Baterie: | Lithium-iontová |
| BlueTooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Displej - rozlišení: | > Full HD (>1080 řádků) formát, 1920x1200 |
| Dokovací klávesnice: | Ne |
| Gyroskop: | Ne |
| Hloubka: | 8,9 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 4 |
| Hmotnosť: | 1.53 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 8000 mAh |
| Kód výrobcu: | NT.LK9EE.008 |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Lightning: | Ne |
| Max velikost paměťové karty: | 1TB |
| micro USB: | Ne |
| Model: | A16-11MN-A7WH |
| Modelová rada: | Acer Iconia Tab |
| Možnost SIM: | Ne |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Operační systém: | Android |
| Paměť RAM: | 6 GB |
| Pevný disk - paměť: | 128 GB |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Přední fotoaparát: | Ano, 5 Mpx |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 27x44.2x4 |
| Senzory: | akcelerometr, okolní osvětlení |
| Stylus: | Ne součástí balení |
| Šířka: | 369,5 mm |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ úložiště: | Micro SDXC |
| Verze OS: | Android 15 |
| Výdrž baterie v hod.: | do 10 max |
| Výrobce CPU: | Ostatní |
| Výška: | 240,2 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | 8 Mpx, Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,2 GHz |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Typ procesora: | ALLWINNER A733 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
