GOODRAM SSD Core 4TB, PCIe Gen5x4, M.2 2280, (R:9200/W:8100MB/s)
Kód: 490543Podrobný popis
GOODRAM Core 4TB
Goodram Core je SSD nové generace navržené pro nejnáročnější uživatele dnešních počítačů. Využívá plný potenciál rozhraní PCIe 5.0 a spojuje extrémní rychlost, stabilitu provozu a energetickou účinnost, aby poskytlo úložiště, které splňuje potřeby hráčů, tvůrců obsahu i profesionálů. Tento disk nejen drží krok s tempem her, tvůrčí práce a každodenních úkolů, ale skutečně zlepšuje celkový zážitek z práce s počítačem.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | PCIe Gen5x4 |
| Formát disku | M.2 2280 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 4 TB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 9200/8100 MB/s |
| Náhodná rychlost čtení/zápisu | až 1 200 000/1 400 000 IOPS |
| MTBF | 1 500 000 hodin |
| Zapsaných TB(TBW) | 2 400 TBW |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.021 kg |
| EAN: | 5908267913604 |
| Délka: | 14 cm |
| Hmotnosť: | 0.021 kg |
| Chladič disku: | Ne |
| Kapacita disku: | 4 TB |
| Použití disku: | Pro Notebooky |
| Rozhraní: | M.2 (SATA) |
| Rychlost čtení MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Šířka: | 14.5 cm |
| Typ disku: | SSD |
| Typ paměti SSD: | 3D TLC |
| Výška: | 0.5 cm |
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 2400 TBW |
| Formát SSD disku: | PCIe |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
