Crucial BX500 2TB, 2,5", SSD, CT2000BX500SSD1
Kód: 2052048Podrobný popis
Model: Crucial BX500
Kapacita: 2 TB
Typ disku : SSD 2,5"
Rozhraní: SATA III 6.0Gb/s
Přenosová rychlost:
- čtení - 540 MB/s
- zápisu - 500 MB/s
Záruka: 3 roky
Balení obsahuje:
- Crucial BX500 3D NAND SATA 2.5-inch SSD
- Software Acronis® True Image™
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 649528821584 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Hloubka jedn. balení: | 1.6 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Kód výrobcu: | CT2000BX500SSD1 |
| Modelová rada: | Crucial BX500 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměťové čipy: | TLC |
| Provedení: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.9x13.1x1.6 |
| Rychlost čtení: | 540 MB/s |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rychlost zápisu: | 500 MB/s |
| TBW - přesná: | 720 TB |
| TBW - rozsah: | 501 - 800 TB TB |
| Typ úložiště: | SSD |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 2 TB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
