Redmi Watch 5 Obsidian Black
Kód: 100002127916Podrobný popis
Elegantní chytré hodinky s klasickým designem a funkcemi pro fitness a zdraví
*Vynikající rám z hliníkové slitiny
*Otočná korunka
*Rychloupínací popruh
*Podporuje volání přes Bluetooth®
*Redukce šumu hovorů se dvěma mikrofony
*Pokročilé sledování zdraví a cvičení
*Srdeční frekvence, SpO2 , spánek a další
*Voděodolnost: 5ATM
*Displej: AMOLED
*Velikost displeje: 2.07
*Rozlišení: 432 x 514 pixelů
*Rozměry: 47,5 mm x 41,1 mm x 11,3 mm
*Výdrž baterie: 24 dní (bez AOD)
*Pásek: TPU
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smarthodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 6941812784563 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Barva těla: | Černá |
| Běh: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Cyklistika: | Ano |
| Fitness: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 6.9 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Chůze: | Ano |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Kód výrobcu: | 59688 |
| Lyžování: | Ano |
| Materiál řemínku: | TPU |
| Materiál těla: | Hliník |
| Měření tempa: | Ano |
| Měření tepové frekvence: | Ano |
| Měření vzdálenosti: | Ano |
| Modelová rada: | Xiaomi Redmi Watch 5 |
| Monitoring spánku: | Ano |
| Notifikace z telefonu: | Ano |
| Ovládání: | Dotykové |
| Ovládání telefonu: | Ano |
| Plavání: | Ano |
| Připomenutí pohybu: | Ano |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.8x10.1x6.9 |
| Saturace kyslíku v krvi: | Ano |
| Sport a zdraví kompatibilní: | Ano |
| Tenis: | Ano |
| Turistika: | Ano |
| Tvar ciferníku: | Hranatý |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Typ řemínku: | Sportovní |
| Určení: | Unisex |
| Velikost pouzdra: | Neuvedeno |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
| Výpočet kalorií: | Ano |
| Záruka: | 24 |
| Rozlíšenie displeja: | 432x514 |
| Uhlopriečka: | 2,07 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
