AKASA kabel Super slim SATA3 datový kabel k HDD,SSD a optickým mechanikám, černý, 15cm
Kód: 321561Podrobný popis
Akasa PROSLIM SATA kabely nabízí kompaktní stohovatelný konektor.
* SATA rev 3.0 přenosová rychlost až 6 Gb / s
* zpětně kompatibilní se SATA I a II
* délka: 15 cm
* barva: černá
* konektor základní desky: straight (7pin)
* HDD konektor: straight (7pin)
* podpora připojení: SATA 1.5 / 3.0 / 6.0 Gb/s
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | SATA dátové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4710614532380 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0,07 - 0,19 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.9 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kód výrobcu: | AK-CBSA05-15BK |
| Přesná délka: | 0,15 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8.8x18.9x1.9 |
| SATA: | 2 F |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | plochý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
