HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0000nc, Ultra 5-226V, Touch/14.0 2.8K OLED, 16GB DDR5, 1TB, Win11 Pro, 2Y onsite
Kód: 1228151Podrobný popis
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0000nc
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
Paměť: 16GB LPDDR5x-8533 (integrovaná)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ Performance M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Displej: 35,6cm (14”) displej OLED UWVA s rozlišením 2,8K (2 880 x 1 800), vícedotykovou technologií, 48–120 Hz, dobou odezvy 0,2 ms, tenkým rámečkem, sklem Corning® Gorilla® Glass 5, funkcí tlumení modrého světla, 400 nity (SDR), 500 nity (HDR) a 100% DCI-P3
Grafická karta: Intel Arc 130V
Audio: DTS:X® Ultra; Čtyři reproduktory; Poly Studio; HP Audio Boost
Web kamera: 9Mpx infračervená kamera s podporou AI, temporální redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
TPM 2.0: ano
Polohovací zařízení: Haptic touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Síť a bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Rozhraní:
* 2x Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x headphone/microphone combo
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Baterie: 6 článková Li-polymerová baterie, 64 Wh
Napájení: 65W napájecí adaptér USB Type-C®
Rozměry: 31,37 x 21,62 x 1,49 cm
Hmotnost: 1,34 kg
Barva: Eclipse Gray
Záruka: 24 měs.
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.67 kg |
| EAN: | 198990762685 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - kapacita eMMC: | Ne |
| Disk - kapacita HDD: | Ne |
| Disk - kapacita SSD: | 1TB |
| Disk - kapacita UFS: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 500 nits, 500 cd/m2=nits |
| Displej - velikost: | 14" - 14,9" |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 2.67 kg |
| Integrovaný zdroj: | 65 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | B9NY3EA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Materiál: | Recyklovaný kov |
| Model: | 14-fh0000nc |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-226V |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ne |
| Šířka: | 313 mm |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ne |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Výdrž na baterie: | 8 a více hod. |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Výška: | 216 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Webová kamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | HP |
| Batéria - kapacita: | 64 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Hĺbka: | 14 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 10.1 |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,5 GHz |
| Modelový rad: | HP Omnibook UF |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - max. veľkosť: | 16 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 8533 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie webkamery: | 9MP |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 38.3x28.3x10.1 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 38.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 28.3 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
