AKASA adaptér M.2 SSD do PCIe x4
Kód: 496331Dodatočné parametre
| Kategória: | Rozširujúce karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4710614537323 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 0 m |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | AK-PCCM2P-01 |
| PCI-Express: | 1 M |
| Přesná délka: | 0 m |
| Rozhraní PCI-e: | Ano |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.1x16.7x3.4 |
| Typ: | Redukce |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
