EXACTGAME ExactCool 120 (120x120x25mm 6,8dbA)
Kód: 20106263Podrobný popis
Novinka na trhu od známé značky EXACTGAME zaměřené na hráčskou komunitu a to v podobě ultratichých žluto černých větráčků nejen pro Vaše počítače s novým ložiskem ExactNANO, které se projevuje sniženou hlučností a prodlouženou životností.
Technická specifikace
Rozměry: 120x120x25mm
Napětí: 12 VDC
Ložisko: ExactNANO
Rychlost větráku(RPM): 700 / 1200 +-10%
Hlučnost: 6,8 / 9,8 db(A)
Délka kabelu: 300mm
Konektor: 3pin / 4pin
Příslušenství: 12/7V adapter, 4 screws and washers
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591897040139 |
| Barva skříně: | Jiná |
| Hloubka jedn. balení: | 3.1 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Kód výrobcu: | ExactCool 120 |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 9,8 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1200 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 700 |
| Průměr ventilátoru: | 120 |
| Průtok vzduchu: | 52 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.5x17.8x3.1 |
| Rozměry zdroje: | 120 x 120 x 25 šxvxh mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
