AIREN FAN RedWings92
Kód: 20106238Podrobný popis
Unikátní supertiché větráčky od společnosti AIREN TECHNOLOGY s novým Hypro bearing ložiskem pro tichý a spolehlivý chod v atraktivním červeno černém designu.
Technická specifikace:
Dimensions: 92 x 92 x 25mm
RPM: 1400 +- 10%
Noise: 14,9 dB/A
AirFlow: 34,5CFM
Starting Voltage: 7V DC
Rated Voltage: 12V DC
Bearing: Hypro Bearing
Connection: 3pin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591897030086 |
| Barva skříně: | červená a černá |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN - FRW92 |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 14,9 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1400 |
| Průměr ventilátoru: | 92 mm |
| Průtok vzduchu: | 33 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.8x15.1x3 |
| Rozměry zdroje: | 92 x 92 x 25 šxvxh mm |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
