AIREN FAN RedWings80 Deluxe
Kód: 20106239Podrobný popis
Unikátní supertiché větráčky od společnosti AIREN TECHNOLOGY s novým Hypro bearing ložiskem pro tichý a spolehlivý chod v atraktivním červeno černém designu. Navíc s možností připojení na 4 pin i 3 pin a v balení najdete i silikový tlumič vibrací na dokonalé odhlučnení.
Technická specifikace:
Rozměry: 80 x 80 x 25mm
RPM: 1600 +- 10%
Hlučnost: 14,9 dB/A
Napětí: 12V DC
Ložisko: Hypro Bearing
Konektor: 3pin or 4pin
Příslušenství : Silicon Fan gasket, 3/4pin connector, Screws and Washers (4pcs)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591897030079 |
| Barva skříně: | červená a černá |
| Hloubka jedn. balení: | 2.8 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN - FRW80D |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 14,9 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1600 |
| Průměr ventilátoru: | 80 |
| Průtok vzduchu: | 24 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.9x17.8x2.8 |
| Rozměry zdroje: | 80 x 80 x 25 šxvxh mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
