ER POWER MagSafe Dual Powerbank 5000mAh with USB-C
Kód: 9586000585Podrobný popis
Magnetická powerbanka kompatibilní s MagSafe zajistí rychlé, efektivní a spolehlivé napájení. Nejsou třeba žádné kabely.
Při přiložení powerbanky na zařízení se spustí ukazatel aktuálního stavu nabití baterie. Následně můžete skrze iOS widget pohodlně kontrolovat zbývající kapacitu powerbanky.
Ultratenká a kompaktní powerbanka, která vám jednoduše vklouzne do kapsy nebo do tašky. Poskytuje výkonné nabíjení, ať už budete kdekoliv. Navíc je vyrobena z odolného hliníku, který zajistí její dlouhou životnost.
Kapacita 5000mAh vám pohodlně vystačí na více než jedno nabití běžného smartphonu.
Za pomoci USB-C portu powerbanku dobíjejte nebo jednoduše nabíjejte své zařízení.
MagSafe Widget Dual Powerbank vám umožní nabíjení dvou zařízení současně. Jedno za pomocí bezdrátové nabíjecí plochy Qi2, druhé pak pomocí USB-C výstupu, ke kterému jednoduše připojíte kabel.
Rozměr nabaleného produktu
Výška: 18,5 cm
Šířka: 9 cm
Hloubka: 2,2 cm
Váha: 165g
Samostatná powerbanka
Výška: 15 cm
Šířka: 6,5 cm
Hloubka: 1cm
Váha: 127g
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8594205634051 |
| Apple kompatibilní: | Ano |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 5000 mAh |
| Kód výrobcu: | ERPWDMGWPB5K-SG |
| MagSafe: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.5x9.1x2.5 |
| Výkon nabíjení (W): | 15 max |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
