Baseus Bipow powerbanka s digitálním displejem 10000mAh 20W černá
Kód: 2560830Podrobný popis
Popis produktu:
Powerbanka s kapacitou 10000 mAh s podporou rychlého nabíjení s výkonem 20W Power Delivery a Quick Charge 3.0.
Je vybavena třemi výstupními porty, dvěma USB-A a jedním USB-C.
Navržena tak, aby fungovalo s většinou populárních zařízení napájených přes USB/USB-C, jako jsou tablety, iPhony a telefony se systémem Android.
Inteligentní obvody přizpůsobují nabíjecí výkon připojenému zařízení.
Na jejím těle je umístěn displej, který zobrazuje zbývající úroveň nabití baterie powerbanky.
Powerbanka je chráněna proti přetížení, přehřátí a zkratu.
Vlastnosti
- materiál ABS+PC
- typ článku Lithium-polymer
- Kapacita 10000mAh / 3,7V 74Wh
- účinnost nabíjení 75%
- vstup microUSB DC 5V/2A, 9V/2A 18W ; USB-C DC 5V/3A, 9V/2A
- výstup USB1/USB2: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A max. USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A max.
- USB + USB-C: DC 5V/3A max.
- rozměry 153 x 68,8 x 16,9mm
- hmotnost: 252g
- MicroUSB kabel součástí balení
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 6932172618254 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Barva přístroje: | Černá |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Hloubka: | 16,9 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 2.8 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 10000 mAh, od 10000 do 11990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | 6932172618254 |
| Konektor datový/napájecí: | USB typ-C |
| Konektor nabíjecí/napájecí: | USB-A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.1x18.7x2.8 |
| Šířka: | 68,8 mm |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Typ baterie Li-Ion/Li-Pol: | Li-Pol |
| Výkon nabíjení (W): | 20 max |
| Výška: | 153 mm |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
