GIGABYTE zdroj P850GM, 850W, 80plus gold, modular, 120 mm fan
Kód: 207259823Podrobný popis
Model: P850GM
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v2.31
PFC: Active PFC
Výkon: 850W
Typ ventilátoru: 120mm Hydraulic Bearing fan
80 PLUS: Gold
Konektory:
*1x MB 20+4 Pin
*2x CPU 4+4 Pin
*4x PCI-e 6+2 Pin
*8x SATA
*3x 4Pin Peripheral
*1x 4Pin Floopy
Rozměry: 150x140x86 mm
Více na webu výrobce: https://www.gigabyte.com/Power-Supply/P850GM#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| EAN: | 4719331551865 |
| Barva: | Černá |
| Barva zdroje: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 12.2 |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| Kód výrobcu: | GP-P850GM |
| Konektor Floppy 4 pin: | 1 |
| Konektor napájení CPU: | 4+4pin pin |
| Model: | GIGABYTE P850GM |
| Modelové označení: | GIGABYTE P850GM |
| Molex 4pin: | 3 počet |
| Napájení MB: | 20+4 pin |
| Napájení na vstupu: | Full Range |
| PCI-E 8/6+2: | 4 počet |
| PCI-Express celkem: | 4 |
| PFC filtr zdroje: | Aktivní PFC |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25.8x21.5x12.2 |
| Rozměry zdroje: | 150x140x86 šxvxh mm |
| SATA 15pin: | 8 počet |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Gold |
| Ventilátor zdroje: | 120 mm |
| Výkon zdroje: | 850 W |
| Vypínač napájení: | Ano |
| Záruka: | 60 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Modulárny zdroj: | Áno |
| Výkon zdroja: | 850 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
