CORSAIR RM1200X SHIFT 80+ GOLD ATX bílý
Kód: 22320383Podrobný popis
Corsair RM1200x SHIFT 80 PLUS Gold - bílý
Výkon a účinnost
Jmenovitý výkon: 1200 W
Účinnost (80 PLUS): Gold
Konektory
ATX konektor: 1
EPS konektor (CPU): 2
PCIe konektor (GPU): 6
SATA konektor: 16
PATA konektor (Molex): 8
Chlazení
Velikost ventilátoru: 140 mm
Ložisko ventilátoru: Fluid Dynamic Bearing (kapalinové ložisko)
Zero RPM mód: Ano (ventilátor se při nízké zátěži netočí)
Konstrukce
Formát zdroje: ATX
ATX12V verze: 3.1
Plná modularita: Ano (všechny kabely odpojitelné)
Typ kabeláže: Type 5 Gen 1
Podpora více GPU: Ano
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 3.89 kg |
| EAN: | 840006668688 |
| Balení: | Neuvedeno |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka jedn. balení: | 21.8 |
| Hmotnosť: | 3.89 kg |
| Kód výrobcu: | CP-9020276-EU |
| Konektor napájení CPU: | 2x 4+4pin pin |
| Model: | Corsair RM1200x |
| Modelové označení: | Corsair RM1200x |
| Molex 4pin: | 8 počet |
| Napájení MB: | 24 pin |
| PCI-E 16pin 12V-2x6: | 1 počet |
| PCI-E 16pin 12VHPWR: | 1 počet |
| PCI-E 8/6+2: | 6 počet |
| PFC filtr zdroje: | Aktivní PFC |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.5x33.8x21.8 |
| SATA 15pin: | 16 počet |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Gold |
| Ventilátor zdroje: | 140 mm |
| Vypínač napájení: | Ano |
| Záruka: | 120 |
| Zero RPM Mode: | Ano |
| Formát zdroja: | ATX 3.1 |
| Modulárny zdroj: | Áno |
| Výkon zdroja: | 1200 W |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
