Be quiet! / zdroj PURE POWER 12 M 1200W / ATX3.1 / active PFC / 120mm fan / 80PLUS Gold / modulární
Kód: BN346Podrobný popis
Be Quiet! PURE POWER 12 M 1 200 WNapájecí zdroj o výkonu 1 200 W je osazen 120 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 1 200 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20 + 4pin, 1× EPS 8pin, 1× EPS 4 + 4pin, 4× PCIe 6 + 2pin, 1× PCIe 12 + 4pin, 6× SATA, 2× Molex
Rozměry: 160 × 150 × 86 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 60měsíců |
| Hmotnosť: | 1.92 kg |
| EAN: | 4260052190166 |
| Barva: | Černá |
| Certifikace 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Dodávané příslušenství: | Šrouby, kabelové úchyty |
| Chladící systém: | Ventilátor 120 mm |
| Instalovaný výkon: | 1200 Watt |
| Lokalizace: | Evropa |
| Normy pro životní prostředí: | ENERGY STAR |
| Rozměry (ŠxHxV): | 15 cm x 16 cm x 8.6 cm |
| Řízení modulárním kabelem: | Ano |
| Shoda se specifikací: | ATX12V 3.0/ EPS12V 2.92 |
| Typ zařízení: | Napájení - aktivní Power Factor Correction (PFC) - interní |
| Váha: | 1.92 kg |
| Vstupní napětí: | AC 110-240 V |
| Výstupní napětí: | +3.3, +5, ±12 V |
| Výstupní proud: | +3.3V - 22 A +5V - 22 A +12V1 - 55 A +12V2 - 50 A -12V - 0.3 A +5VSB - 3 A |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Záruka výrobce: | 10 let záruka |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
