be quiet! BN303 Zdroj System Power 9 700W CM, 80Plus Bronze
Kód: 3532216Podrobný popis
be quiet! System Power 9 CM nabízí známou be quiet! spolehlivost a ticho pro rozpočtově orientované PC stavitele.
- Popis výrobku: be quiet! System Power 9 700W CM - napájení - 700 Watt
- Výstupní konektory: 1 x napájecí 24 pinová ATX s odpojitelnou 4 pinovou částí 1 x napájecí 8 pinová EPS12V s odpojitelnou 4 pinovou částí ATX12V 4 x 8pinové napájení PCI Express s odpojitelnou 2pinovou sekcí 10 x 15 pin Serial ATA napájení 2 x 4 pinové interní napájení
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 36měsíců |
| Hmotnosť: | 2.409 kg |
| EAN: | 4260052187241 |
| Certifikace 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Chladící systém: | Ventilátor 120 mm |
| Instalovaný výkon: | 700 Watt |
| Lokalizace: | Evropa |
| Normy pro životní prostředí: | ENERGY STAR |
| Rozměry (ŠxHxV): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Shoda se specifikací: | ATX12V 2.51/ EPS12V 2.92 |
| Typ zařízení: | Napájení - aktivní Power Factor Correction (PFC) - interní |
| Vstupní napětí: | AC 200-240 V |
| Výstupní napětí: | +3.3, +5, ±12 V |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Záruka výrobce: | Záruka 3 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
