ASUS zdroj TUF-GAMING-650B 650W, 80+ Bronze
Kód: 22040710372Podrobný popis
Napájecí zdroje řady TUF Gaming spojují vytvářejí výkonnou platformu, na kterou se můžete spolehnout. Vysoce kvalitní kondenzátory a tlumivky procházejí nesčetnými testy, včetně testů extrémních teplot a vibrací, aby bylo zajištěno, že splňují přísné specifikace. Axiální ventilátor s designem ložiska se dvěma kuličkami nabízí delší životnost než jiné typy ventilátorů, což zvyšuje celkovou životnost produktu. Je to perfektní napájecí zdroj pro herní soupravy TUF Gaming nebo do jakékoli sestavy vytvořené k hraní AAA her, které vyjdou v nadcházejících letech.
*Kondenzátory a tlumivky procházejí náročnými testy k dosažení certifikace
*Dvojitá kuličková ložiska ventilátoru mohou vydržet až dvakrát tak dlouho jako provedení s kluznými ložisky.
*Ochranný povlak PCB chrání před vlhkostí, prachem a extrémními teplotami
*Certifikace 80 Plus Bronze
*Technologie 0dB vám umožní užít si hraní v relativním tichu
*80cm 8kolíkový konektor CPU (EPS 12V)
*Zahrnuta 6letá záruka
Technické specifikace
*ATX12V
*80 Plus bronz
Ochranné funkce OPP / OVP / UVP / SCP / OCP / OTP
Rozsah AC vstupu 100-240 Vac
DC výstupní napětí + 3.3V + 5V + 12V -12V + 5Vsb
Maximální zatížení 25A 25A 62A 0,8A 3A
Celkový výstup 650 W
Konektory
*MB 24/20 pinů x1
*CPU 4 + 4-pin x2
*PCI-E 6 + 2-pin x4
*SATA x8
*Periplheral x4
Rozměry 15 x 15 x 8,6 cm
obsah balení
*Napájecí kabel x1
*Napájecí kabel základní desky x1 (600 mm)
*Kabel CPU x2 (800 mm)
*Kabel PCI-E x2 (600 mm)
*Kabel SATA x2 (400 + 120 + 120 + 120 mm)
*Periphreal x1 (400 + 150 + 150 + 150 mm)
*TUF Gaming sticker x1
Více informací naleznete na webu výrobce: https://www.asus.com/Motherboards-Components/Power-Supply-Units/TUF-Gaming/TUF-GAMING-650B/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| EAN: | 4718017724159 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Balení: | Retail (s krabicí) |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 11.8 |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| Kód výrobcu: | 90YE00D1-B0NA00 |
| Konektor napájení CPU: | 2x 4+4pin pin |
| Model: | ASUS TUF Gaming |
| Modelové označení: | ASUS TUF Gaming |
| Napájení MB: | 20/24 pin |
| PCI-E 8/6+2: | 4 počet |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 43.8x20.7x11.8 |
| SATA 15pin: | 8 počet |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Bronze |
| Výkon zdroje: | 650 W |
| Záruka: | 72 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Modulárny zdroj: | Nie |
| Výkon zdroja: | 650 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
