ASUS zdroj Prime 650W Bronze,135mm, 80 Plus Bronze
Kód: 1887870Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 72 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.594 kg |
| EAN: | 4711387635285 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 20.7 cm |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Hmotnosť: | 2.594 kg |
| Konektory: | Molex |
| Konektory pro základní desku: | EPS 8-pin |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Šířka: | 34.4 cm |
| Výška: | 12.1 cm |
| Záruka: | 72 Měsíc(ů) |
| Formát zdroja: | ATX |
| Modulárny zdroj: | Nie |
| Výkon zdroja: | 750 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
