Zalman Z10 / ATX / 3x140 + 1x120 mm fan / 2xUSB 3.0 / USB-C / sklo
Kód: Z10Podrobný popis
ZALMAN Z10
Počítačová skříň v provedení Middle tower. Na horním panelu jsou umístěny dva USB 3.0 porty, jeden USB 3.1 typ C port, sluchátkový výstup a vstup pro mikrofon. Skříň je osazena celkem čtyřmi ventilátory, třemi o velikosti 140 mm a jedním o velikosti 120 mm. Průhledná bočnice společně s perforovaným předním panelem zajišťuje vytříbený design. Důmyslné řešení umožňuje pohodlné umístění až 360 mm dlouhého výměníku vodního chlazení na přední či horní straně. Ve skříni je dostatek prostoru pro chladič CPU do výšky až 173 mm a grafickou kartu o délce až 395 mm. Samozřejmostí jsou prachové filtry. Skříň je dodávána bez zdroje.
Součástí balení je magnetická podpěra grafické karty.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Chlazení | |
| Velikost instalovaného předního ventilátoru | 3 x 140 mm |
| Velikost instalovaného zadního ventilátoru | 1 x 120 mm |
| Počet pozic pro ventilátory | 11 |
| Počet osazených ventilátorů | 4 |
| Podporovaná velikost radiátoru navrchu | 360 |
| Podporovaná velikost radiátoru zepředu | 360 |
| Vstupy a výstupy | |
| USB 3.0 (počet) | 2 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet) | 1 |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| USB typ C (počet) | 1 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Sloty | |
| 2,5" interní pozice | 2 |
| 2,5"/3,5" interní pozice | 2 |
| Skříň | |
| Provedení PC skříně | Middle tower |
| Průhledná bočnice | ano |
| Napájení | |
| Zdroj | ne |
| Podporovaný formát zdroje | ATX |
| Pozice zdroje | dole |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 488 x 481 x 220 mm |
| Materiál | plast, kov, sklo |
| Formát základní desky | Mini-ITX, E-ATX, ATX, mATX |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
| Max. výška chladiče procesoru | 173 mm |
| Max. délka grafické karty | 395 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.7 kg |
| EAN: | 8809213763618 |
| 2,5" interní pozice: | 2 |
| 2,5"/3,5" interní pozice: | 2 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Barva: | Černá |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Formát dosky: | ATX, micro ATX, E-ATX, mini ITX |
| Hmotnosť: | 8 kg, 9.70000 kg |
| Integrovaný zdroj: | Nie |
| Materiál: | plast, kov, sklo |
| Max. délka grafické karty: | 395 mm |
| Max. výška chladiče procesoru: | 173 mm |
| Počet osazených ventilátorů: | 4 |
| Počet pozic pro ventilátory: | 11 |
| Podporovaná velikost radiátoru nahoře/dole: | 360 |
| Podporovaná velikost radiátoru zepředu/zezadu: | 360 |
| Podporovaný formát zdroje: | ATX |
| Pozice zdroje: | dole |
| Rozměry: | 488 × 481 × 220 mm |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| USB typ C (počet): | 1 |
| Velikost instalovaného předního ventilátoru: | 3× 140 mm |
| Velikost instalovaného zadního ventilátoru: | 1× 120 mm |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Bočnica: | Priehľadná |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ skrinky: | Midi Tower |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
