DEEPCOOL CH690 DIGITAL ATX / 2xUSB 3.0 / USB-C / až 10x gan / panoramatická / černá
Kód: R-CH690-BKNNA0D-G-1Podrobný popis
DEEPCOOL CH690 DIGITAL
CH690 DIGITAL je navržen s ohledem na krásu a přizpůsobivost a je vybaven poloskleněným panelem, který nabízí široký výhled na nainstalované komponenty. Pro ty, kteří hledají vyšší výkon, zadní část skříně podporuje vlastní úpravy, které uživatelům umožňují vyměnit poloskleněný panel za síťovaný panel a držák ventilátoru, aby se zvýšil horizontální průtok vzduchu. Integrovaný slot pro světelné pásky navíc umožňuje přidání světelných pásků, které vytvářejí pohlcující herní atmosféru a spojují estetiku s funkčností pro skutečně personalizované nastavení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | mini-ITX/Micro-ATX/ ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Boční část | 120/240/280 mm |
| Vrchní část | 120/140/240/280/360/420 mm |
| Spodní část | 120/240/360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 3x120 mm/3×140 mm |
| Vrchní část | 3×120 mm/3×140 mm |
| Zadní část | 1× 120 mm/1x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 182 mm |
| Maximální délka GPU | 450 mm |
| Maximální délka zdroje | 180 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 1x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 481×240×516 mm |
| Váha | 9.8 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| EAN: | 6933412774037 |
| 2,5" interní pozice: | 2 |
| 2,5"/3,5" interní pozice: | 1 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Barva: | Černá |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Formát dosky: | ATX, micro ATX, mini ITX |
| Hmotnosť: | 11.70000 kg, 9,8 kg |
| Integrovaný zdroj: | Nie |
| Materiál: | plast, kov, sklo |
| Max. délka grafické karty: | 450 mm |
| Max. výška chladiče procesoru: | 182 mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 10 |
| Podporovaná velikost radiátoru nahoře/dole: | 420 |
| Podporovaná velikost radiátoru zepředu/zezadu: | nepodporuje |
| Podporovaný formát zdroje: | ATX |
| Pozice zdroje: | dole |
| Rozměry: | 516 × 485 × 240 mm |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| USB typ C (počet): | 1 |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Bočnica: | Priehľadná |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ skrinky: | Midi Tower |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
