WD MicroSDXC karta 256GB Purple WDD256G1P0C Class 10 (R:100/W:60 MB/s)
Kód: 204200999950Podrobný popis
Paměťová karta microSD WD Purple SC QD101 společnosti Western Digital je navržena specificky pro mainstreamový trh s bezpečnostními kamerami. Tato paměťová karta využívá pokročilou technologii 3D NAND o 96 vrstvách a představuje nákladově efektivní kombinaci extrémní odolnosti, vysokého výkonu a široké škály kapacit až 512 GB. Navíc podporuje funkce sledování stavu karty a tím umožňuje využívat preventivní správu úložiště. Na neustále se rozrůstajícím trhu s bezpečnostními kamerami a s rozšiřujícím se využíváním videa v rozlišení 4K tato karta nabízí tu správnou kombinaci dlouhé životnosti a kapacity pro využití při nepřetržitém záznamu.
Model: WD Purple microSDXC 256 GB
Kapacita: 256 GB
Typ katry: microSDXC
Rozhraní: SDA 6.0
Rychlostní třída: 10 (UHS 1)
Provozní teplota: -25 až 85°C
Životnost: 128 TBW
Záruka: 36 měsíců
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 718037874951 |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kód výrobcu: | WDD256G1P0C-85AEL0 |
| Záruka: | 36 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 0.5 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 256GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozhranie: | Není USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 12.7x7.6x0.5 |
| Šírka jedn. balenie: | 12.7 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | UHS-I U1 / Class 10 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Výška jedn. balenie: | 7.6 |
| Značka + modelový rad: | Western Digital Purple |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
