Lexar ARES/DDR5/32GB/6000MHz/CL34/2x16GB/Grey
Kód: 203124243Podrobný popis
Lexar ARES DDR5 OC Desktop Memory
Model: Lexar ARES
Rozhraní: 288-Pin
Typ paměti: DDR5
Počet modulů v balení: 2
Určeno pro: Desktop
Kapacita paměti: 2x 16 GB
Frekvence paměti: 6000 MT/s
Podsvícení: Ano
Časování: CL34-38-38-76
Korekce chyb (ECC): Ano
XMP/EXPO: Ano
Napětí: 1,3 V
Provozní teplota: 0 °C až 85 °C
Rozměry: 140 x 43,25 x 7,9 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 843367143481 |
| AMD EXPO: | Ne |
| Barva chladiče: | Šedá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Chlazení: | Pasivní |
| Intel XMP: | Ano |
| Kód výrobcu: | LD5U16G60C300A-RGD |
| Modelová rada: | Lexar ARES |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| Podpora korekce chyb: | ODECC |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL34 |
| Frekvencia RAM: | 6000 MHz |
| Hĺbka jedn. balenie: | 1.5 |
| Počet kusov v kartóne: | 5 |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 14.9x16x1.5 |
| Šírka jedn. balenie: | 14.9 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Výška jedn. balenie: | 16 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
