KINGSTON Brand 4GB DDR4 2666MHz, KCP426NS6/4
Kód: 552288Podrobný popis
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 4 GB
Frekvence paměti: 2666 MHz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617282740 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | KCP426NS6/4 |
| Modelová rada: | Kingston |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x4GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 4.6x14.6x0.8 |
| Systém: | Desktop |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL19 |
| Frekvencia RAM: | 2666 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
