CRUCIAL DIMM DDR5 32GB 5600MHz CL46
Kód: 203100435Podrobný popis
Model: Crucial
Určeno pro: Desktop
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 5600 MHz
Počet modulů v balení: 1x 32 GB
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 649528929754 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.6 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | CT32G56C46U5 |
| Modelová rada: | Crucial |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.1x16.2x0.6 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL46 |
| Frekvencia RAM: | 5600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
