Adata XPG D35G/DDR4/16GB/3200MHz/CL16/1x16GB/RGB/Black
Kód: 203A344Podrobný popis
Adata XPG SPECTRIX D35G DDR4 RGB
* Intel® XMP 2.0
* RGB podsvícení
Typ paměti: DDR4
Form Factor: U-DIMM
Kapacita paměti: 16GB
Počet modulů v balení: 1x 16GB
Rychlost: 3200MT/s
Časování: CL16
Provozní teplota: 0°C až 85°C
Podsvícení: ano
Napětí: 1,35V
Rozměry: 133,35x36x6,6mm
Hmotnost: 32,43g
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4711085943316 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| AMD EXPO: | Ano |
| Barva chladiče: | Černá |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.3 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Chlazení: | Pasivní |
| Intel XMP: | Ano |
| Kód výrobcu: | AX4U320016G16A-SBKD35G |
| Modelová rada: | Adata XPG D35G |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.3x7.1x1.3 |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL16 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Áno |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
