Kingston KVR32S22S6/8
Kód: 203223187SPodrobný popis
Model: Kingston KVR32S22S6/8
Typ paměti: SODIMM DDR4
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL 22
Napětí: 1,2 V
Pracovní teplota: 0 až 85°C
Počet modulů v balení: 1
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617310887 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | KVR32S22S6/8 |
| Modelová rada: | Kingston |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8.1x4.6x0.8 |
| Systém: | Notebook |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
