GOODRAM SODIMM DDR3 8GB 1600MHz CL11
Kód: 2539135Podrobný popis
Goodram SODIMM 8GB
Moduly SODIMM generace DDR3 jsou skvělým řešením pro ty, kteří chtějí rozšířit své notebooky a notebooky, přičemž preferují spolehlivé a kvalitní řešení, které poskytuje rychlý přenos dat s nízkou spotřebou energie.
Paměťové moduly Goodram jsou vyráběny v Polsku na základě pečlivě vybraných komponent. Než se vydají do světa, navíc procházejí složitými testy kvality. Oddělení kontroly kvality zajišťuje perfektní přípravu pohonů pro následné použití. Polský výrobce poskytuje uživatelům doživotní záruku.
Doživotní záruka

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Technologie paměti RAM | SODIMM |
| Typ paměti | DDR3 |
| Velikost paměti RAM | 1x 8GB |
| Frekvence paměti RAM | 1600 MHz |
| CAS latency | CL11 |
| Organizace paměti | 512x8 |
Více informací na webu výrobce: https://www.goodram.com/cs/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 360měsíců |
| EAN: | 5908267903407 |
| Časování čekací doby: | CL11 |
| Kontrola konzistence dat: | Bez ECC |
| Napětí: | 1.5 V |
| Olověný povlak: | Zlatý |
| Rychlost: | 1600 MHz (PC3-12800) |
| Typ inovace: | Generický |
| Typ výrobku: | Paměťový modul |
| Vlastnosti: | Bez vyrovnávací paměti |
| Záruka: | 360 měsíců |
| Záruka výrobce: | Omezená záruka po dobu životnosti |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 SDRAM - SO-DIMM 204-pin |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
