CRUCIAL SODIMM DDR5 32GB 4800MHz CL40
Kód: 203103709Podrobný popis
Crucial 32GB DDR5-4800 SODIMM
Typ paměti: DDR5
Form Factor: SODIMM
Kapacita paměti: 32GB
Počet modulů v balení: 1x 32GB
Rychlost: 4800MT/s
Časování: CL40
Napětí: 1,1V
Podsvícení: ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 649528906533 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.6 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | CT32G48C40S5 |
| Modelová rada: | Crucial |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.2x10.4x0.6 |
| Systém: | Notebook |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL40 |
| Frekvencia RAM: | 4800 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
